تست ایدز از افراد مشکوک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  M.A.R-به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز، از افراد مشکوک به ویروس HIV تست ایدز گرفته می‌شود.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان نیمروز به خبرنگار ما گفت: به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز، چندین جلسه آموزشی توسط این شبکه برای شهروندان به ویژه مادران باردار برگزار شد. 

  عبدالعزیز میر خزیمه افزود: برنامه هماهنگی و اطلاع رسانی ایدز برای کاردان‌های بهداشتی و همچنین کارشناسان ستادی به منظور ارتقای آموزش در حال برگزاری است. جلسه هماهنگی و آموزشی هفته ایدز برای ادارات در فرمانداری و نشست آموزشی در مدارس توسط کارکنان این مرکز برگزار شد.

  وی تصریح کرد: برگزاری جلسه آموزشی با جوانان و ورزشکاران، برپایی ایستگاه اطلاع رسانی ایدز در شهرستان، توزیع تراکت آموزشی در مدارس و مسجد ادیمی از دیگر برنامه‌هایی است که همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز برگزار شد.

  وی بیان کرد: در این هفته تست ایدز از مادران و افراد مشکوک نیز گرفته می‌شود.  ایدز بیماری خطرناک و غیرقابل درمانی است که فقط با افزایش آموزش و پیشگیری می‌توان از ابتلای به آن جلوگیری کرد و ارائه اطلاعات و آموزش‌های پیشگیری از جمله وظایف این مرکز است. وی با بیان این که این بیماری هیچ واکسنی ندارد تاکید کرد: با رعایت موازین اخلاقی، پایبندی به خانواده و خودداری از استفاده وسایل نوک تیز مشترک از قبیل تیغ یا سرنگ و اجتناب از خون آلوده می‌توان از ابتلا به این بیماری تا حد زیادی پیشگیری کرد.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 20:48
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها